player player team team market market

Absolute Card Collector

Czech Hockey Hall of Fame, aneb hold Síni slávy českého hokeje

3. 9. 2020 15:34

Czech Hockey Hall of Fame

S novou hokejovou sezónou přichází i nový prémiový produkt sběratelských karet z dílny OFS a pana Ferdinanda Hrbka. Pod záštitou Českého hokeje a agentury BPA se podařilo dát dohromady novou sérii, která nese česko-anglický název Síň slávy českého hokeje - Czech Hockey Hall of Fame. Jak už sám název předesílá, série obsahuje karty hráčů, trenérů či funkcionářů, kteří byli dosud uvedení do Síně slávy českého hokeje.

Seznam (checklist) čítá celkem 138 jmen, která se nějakým výrazným způsobem zapsala do historie českého potažmo československého hokeje. Od samých průkopníků z 20. let minulého století, kteří se stali několikanásobnými mistry Evropy - Maleček, Peka, Šroubek - přes muže bojující s režimem doby - Modrý, Konopásek, Zábrodský - legendy 70. let - Martinec, Hlinka, Nový - až po novodobé olympijské vítěze či světové šampiony - Hašek, Jágr, Reichel, Výborný a další.

Základní set je složen ze 138 karet, které najdete - ZDE - v checklistu. Řazení legend v checklistu je chronologické dle data jejich přijetí do síně slávy.

Sběratelé se mohou zároveň těšit na paralelní verze k řadovým kartám:

Black Rainbow Paralel 1 of 33 - jednotný limit, kdy vyšlo 33 karet od každého hráče

Blue Magma Paralel x/6 - šest unikátních karet od každého hráče z checklistu

Signature - podepsané karty v limitu x/20 nebo x/50

 

Karty budou baleny do balíčků, kdy každý balíček obsahuje 6 karet. Obsah plnění je násleudjící:

Black Rainbow Paralel - 1:5

Blue Magma Paralel - 1:20

Signature - 1:20

 

Celá série vyjde v několika vlnách, kdy s každou další vlnou budou balíčky obsahovat jiné podepsané hráče. V první vlně 2200 distribuovaných balíčků může sběratel hledat podepsané karty těchto hráčů:

• Ladislav Šmíd st. - limit x/20

• David Výborný - limit x/20

• Jan "Gusta" Havel - limit x/20

• Miloslav Hořava st. - limit x/20

• Dominik Hašek - limit x/50

 

Aby toho nebylo málo, přišla firma OFS ještě s další kartou navíc. Podepsanou kartu Dominika Haška ve verzi Black Rainbow Signature a s limitem x/3 získá sběratel, který se zapojí do slosovací soutěže. Každý, kdo si zakoupí alespoň 15 balíčků produktu Czech Hockey Hall of Fame a zašle 15 vystříhaný EAN kódů ze zadních stran obalů na adresu firmy OFS, se zařadí do slosování o zmíněnou kartu. Soutěž trvá do 15. října 2020. Po skončení soutěže bude vylosován jeden výherce karty.

Datum vydání série je stanoven na 5. září 2020 a doporučená prodejní cena balíčku je 88 kč. Balíčky lze zakoupit přímo na webu OFS - ZDE.

Autor: Martin Urbánek