player player team team market market

Absolute Card Collector

Boxy z dovolené! Aktualizováno - přidány OPC Platinum

2. 8. 2020 12:08

Po dovolené jsme zpět a dovezli jsme vám spoustu zajímavých karet. Sešli jsme se klukame, kteří přes ACC prodávájí a společně jsme rozbalili lákavé boxy. Taky jsme jeden den navštívili Prahu a doplnili zásoby balíčků a boxů. Přinášíme vám hned několik videí z jednotlivých dní. Doufáme, že se budete bavit jako my!

Jako první se objevilo video z prvního dne dovolené, kdy Milan Jaroš nevydržel a jeho box jsme "kuchli" ještě první večer. Byl to boxy Upper Deck Flair Showcase 2006/2007. Video najdete zde. Hodně karet šlo Milanovi do sbírky, ale vše, co se mu nehodilo, dal na přeprodej, takže se na karty můžete těšit v naší nabídce.

Další den byl ze sběratelského hlediska ten nejzajímavější. Pozvali jsme na společné posezení několik hostů, kteří s námi spolupracují nebo přes nás prodávají. Po společném obědě jsme připravili stůl na otevírání a pustili se do toho. Čekali nás 3 boxy a to Panini Elite 11/12, Upper Deck Trilogy 17/18 a nakonec Pacific Private Stock Titanium 03/04. Zase jsme natáčeli tak, abychom co nejvíce zachytili atmosféru při rozbalování. Přidali jsme i obrázky karet do videa, tak aby šly pěkně vidět, i když nenatáčíme z pohledu přímo na ruce. Video z této sešlosti naleznete zde.

Tyto boxy byly přímo Absolutu, takže jako klasicky se můžete těšit na veškerý jejich obsah v nabídce a aukcích.

V dalších dnech jsme rozbalili Davidovi a Matějovi O-Pee-Chee Platinum 15/16 a 17/18. Boxy se tady maximálně povedly. Posuďte sami. Na video se můžete podívat zde. Kromě karet do sbírek se většina karet objeví v nabídce ACC díky přeprodeji.

Ještě nás čeká jedno video s boxem O-Pee-Chee 07/08 Hobby, který jsme si dovezli z Kartičkárny.

Po celou dobu, vlastně již od 5. dílu 22 minut, soutěžíme o plechovku UD Series 2 19/20. Stačí přidávat komentáře podle podmínek k videím na YouTube. Budeme rádi, když se na něco i zeptáte nebo přidáte svoje poznatky. Nezapomeňte dát like, odebírat náš kanál a hlavně se bavte kartami!