player player team team market market

Absolute Card Collector

Přijď si na EXPU pro balíček ZDARMA

30. 4. 2019 19:44

Tuto sobotu se koná EXPO v Brně, na které zavítá velká část sběratelů z Česka i Slovenska. My na této akci nebudeme chybět. Můžete se těšit na stánek se dvěma počítači, kde si budete moci prohlédnout náš web a novinky, které pro vás připravujeme. Mimo to jsme si pro naše uživatele připravili malou pozornost. Každý registrovaný uživatel si může k našemu stánku přijít pro balíček zdarma. Stačí když nám na místě odpovíte na pár anketních otázek a prokážete, že jste u nás registrováni. Vezeme přes 200 balíčků (Score 10/11, Score 12/13, Collectors Choice 08/09, Victory 03/04 nebo OPC 08/09). Akce platí do rozdání všech balíčků. Proto neprováhejte vaši šanci na balíček zdarma.

Nemusíte ale chodit jenom kvůli balíčku. Budeme rádi, když nás navštívíte a sdělíte nám vaše dojmy a poznatky z používání webu. Zpětná vazba je důležitá, vyvíjíme prostředí tak, aby vyhovovalo vám, sběratelům. Navíc budeme v Brně představovat nový systém nahrávání obrázků, který by měl hodně pomoci se skenováním karet.

A vy, kteří u nás ještě registrovaní nejste, tak směle do toho. Nic za to nedáte a můžete se kochat sbírkami, nakupovat karty nebo vyměňovat. Nebo se přijďte podívat, proč se u nás registrovat, přímo k našemu stánku.

Těšíme se na vás v plně sestavě! Ahoj v Brně

Matěj Dubský