player player team team market market

Absolute Card Collector

FInal Series od OFS Classic! Oba Case a soutěže o balíčky a podpisovku!

22. 10. 2021 00:28

Máme tu Final Series, takové rozloučení s OFS Classic. A na kartách můžeme najít opravdové skvosty hlavně, co se týče memorabilií. Začneme menšími Shot memorabilia boxy, které ukrývají jednu oversize kartu a jednu memo kartu ve speciálním magnetickém obalu. Jedna oversize z case by měla být podepsaná.

VIDEO z Shot Memorabilia Case: ZDE

Jako druhý v otevírání českých karet Final Series od OFS Classic následuje Collector's Case. Ten obsahuje 5 boxů a oproti Shot Memorabilia variantě boxy obsahují navíc i garantované podpisy. V jednom boxu najdete opět overzise kartu a opět memorabilii v magnetickém holderu, a navíc tam je balíček se dvěma podpisy a jednou další memorabilií.

VIDEO z Collector's Case: ZDE

Máme pro vás i soutěž! Ne jednu, ale hned dvě. Dostali jsme jako bonus podepsanou kartu Jakuba Petružálka. Tu získá jeden z vás, kdo vyhraje jakoukoliv kartu z obou Casů v aukci u nás na webu. Budeme losovat po skončení aukcí.

Druhá soutěž je o 5 balíčků Hobby OFS Classic napříč ročníky a účastnit se může kdokoliv. Podle počtu účastníků budeme losovat počet výherců. Stačí komentář pod jedním z videí. Buď pod Shot Memorabilia Case nebo pod druhým Collector's Case (připravuje se).

5 účastníků = 1 výherce

10 účastníků = 2 výherci

15 účastníků = 3 výherci

20 účastníků = 4 výherci

25 účastníků = 5 výherců

Všechny karty z breaku budou k dispozici od pátečního večera v sekci Tržište. Všechny karty budou formou aukce. Podpisy od 100 Kč, Memorabilii od 250 Kč. Memo s magnetem od 300 Kč. Karty budou naskenovány bez magnetických holderů, ale to, jestli obal mají, zjistíte v detailu karty. Ty, které jsme vytáhly v holderu, ty nabízíme včetně obalu. Pro nákup nepotřebujete placený účet. Stačí vám FREE.