player player team team market market

Absolute Card Collector

Začínáme s group breaky pro GOLD uživatele!

2. 2. 2020 21:57

Jsme rádi, že pro vás můžeme spustit tuto déle plánovanou doplňkovou službu. Je to poděkování za vaši podporu. Gold Breaky by se měly konat každý měsíc a podmínky jsme se snažili nastavit tak, aby byly co nejvýhodnější pro všechny strany.

Jak to bude fungovat?

Každý měsíc vylosujeme uživatele s účtem GOLD pro každý tým do group breaku boxu, který budeme otevírat. Tento měsíc otevíráme box Upper Deck Synergy 19/20, kde je 31 NHL týmů. Vylosujeme tedy 31 sběratelů a ti získají náhodný tým v breaku. Break natočíme a karty, které získáte, si můžete odložit až na tři měsíce nebo si je poslat s nějakou transakcí při nákupu od našeho profilu Absolute Card Collector. Je to "dárek" pro GOLD uživatele, takže nehradíme poštovné. To by se výrazně podepsalo na výběru boxů k otevírání.  Doufáme, že nebude problém najít nějakou kartu z nabídky několika tisíců karet a karty z breaku si poslat s transakcí. 

Losování bude probíhat následovně, systém vám nahlásí, že probíhá losování Gold Breaku. Vám se otevře stránka s virtuálním balíčkem (viz obrázek), ve kterém se ukrývá karta. Ta vám ukáže, jestli jste získali tým v breaku a jaký. Losovat se bude výběrem náhodných hodnot pomocí počítače. Výběr bude provádět systém a za férovost losování ručíme my. Podle nás není potřeba jakékoliv ověřování. Veškeré verifikace se dají obejít, my k tomu ale nemáme žádný důvod.

Boxy pro rozbalování budeme vybírat my, ale s velikou pravděpodobností vás necháme i hlasovat pro volbu na další měsíc. Od počtu GOLD účtů se bude odvíjet výběr boxu, ale také počet breaků v měsíci. Při nárůstu budeme pravděpodobně dělat více breaků v jednom měsíci, tak aby se dostalo na většinu našich GOLD uživatelů.

Tím, že startujeme, necháme možnost některým uživatelům přejít na GOLD účet a to do pátku 7. února 2020 (23:59 hod). Jinak od března do losování půjdou jen uživatelé s GOLDem k prvnímu dni v měsíci.

Na celou akci se těšíme a doufáme, že sběratelům přineseme mnoho radosti. Během týdne ještě zveřejníme další ukázky losování a případné doplňujíci informace. Nakonec ještě soupis podmínek účasti:

Podmínky účasti v GOLD breacích

- ze všech GOLD uživatelů se vylosuje počet týmů z daného breaku (např. nové NHL 31 týmů)
- bude se losovat jen z uživatelů, kteří mají GOLD k prvnímu dni v měsíci - začínáme, takže pro teď stačí mít GOLD od 7. února 2020
- losování výherních karet a týmů provádí automaticky náš generátor náhodných hodnot
- budeme prokazovat, že box rozbalíme až po losování týmů
- karty z breaku odložíme po dobu 3 měsíců od breaku
- karty z breaku lze poslat s transakcí při nákupu od profilu Absolute Card Collector (napsat do komunikace k transakci)
- pokud se uživatel po dobu 3 měsíců nedomluví na předání, karty propadají ve prospěch webu Absolute Card Collector