player player team team market market

Absolute Card Collector

Únor odstartujeme ve velkém

15. 1. 2019 19:49

Stále odkládáte registraci na našem webu? Právě teď je ideální čas se do toho pustit. Od února se otevřou možnosti prodeje a každý uživatel s lepším účtem bude moci nabízet své karty k prodeji. Navíc odměníme všechny uživatele, kteří se již zaregistrovali nebo se zaregistrují do konce ledna. Odměnou bude účet GOLD v ceně 200 Kč na měsíc únor zdarma. Budete tak moci vyzkoušet, co vše lze na našem webu dělat. Bavíme se o možnostech prodeje, aukcí, nabídek jiné ceny apod.

A to není vše. Do startu jsme pro Vás nachystali soutěže o lákavé ceny. Celkem budou 4 souteže a vítěz každé z nich od nás obdrží box UD Contours 15/16 (detail). Nebude se soutěžit jenom o boxy, ale ve hře budou i týmy pro Group Breaky, které uvidíte na našem YouTube, kredit na Absolute Card Collector atd. Rozdáme toho opravdu hodně. Ceny budou i pro dalších několik uživatelů v pořadí, takže šanci má každý.

V čem se bude soutěžit? Přesné podmínky soutěží zveřejníme během několika dní, ale vy můžete začít s přípravou již teď. Ti, kteří Absolute Card Collector již využívají, mají mírný náskok. První soutěž bude o nejlepší sbírku. Box získá majitel sbírky, která získá nejvíce hodnocení "líbí se mi" během měsíce ledna a února dohromady. Ano, aktuální hodnocení z měsíce ledna se počítají. Ta stejná soutěž proběhne i o hodnocení karty. Takže majitel nejlépe hodnocené karty ze sbírky za měsíce leden a únor 2019 také získá box Contours.

Další dvě soutěže se budou týkat nabídek. První bude pro uživatele, který přidá nejvíce jedinečných karet s vlastním náhledem do nabídky, opět za stejné období (leden-únor 2019). A poslední bude jenom na měsíc únor, protože k ní potřebujete účet, kde je možno vystavovat aukce (GOLD). Box získá uživatel, jehož aukcí se zúčastní nejvíce různých sběratelů.

Tak na co čekáte? Vytáhněte klenoty, které máte doma "ve skříni" a pochlubte se s nimi ostatním. Představte své sbírky, prodejte přebytečné karty, vyměňujte a hlavně se na našem webu bavte tímto nádherným koníčkem.

Nakonec ještě pár informací k akci na účet GOLD. Do konce ledna proběhne ověření účtů pomocí SMS kódu a u zájemců o GOLD zdarma i ověření adresy pomocí dopisu. Proto pokud máte chybně zadané některé údaje, prosím, kontaktujte nás na info@absolutecardcollector.cz nebo na naší Facebookové stránce. Údaje nemůžete kvůli bezpečnosti sami měnit.