player player team team market market

Absolute Card Collector

Nová verze přináší ořezávání skenů a další vylepšení

30. 5. 2019 19:46

Nová verze našeho webu je tady a s ní i velmi očekávaná funkce Příprava náhledů pro ořezávání obrázků karet přímo ze skenu celé folie. Nová verze ale nepřináší jenom tuto vychytávku, ale i pár dalších vylepšení.

Příprava náhledů

Můžete se do toho pustit! Naskenujte fólii na 9 karet a pomocí ořezávací mřížky si vytvořte obrázek každé karty. Mělo by to výrazně pomoci s největším problémem sběratelů a to se skenováním a přípravou obrázků. Vše potřebné k této funkci naleznete v krátkém video návodu zde

Funkce je dostupná pro všechny placené účty. Pro FREE účet by funkce neměla smysl, protože účet je hlavně pro ty, kteří nemají v plánu na webu nic vystavovat. Navíc by mohlo dojít k tomu, že by někdo jenom zdarma využíval funkci pro ořezávání svých obrázků.

Počet sledujících

Mimo to, že vidíte, kolik sledujete sběratelů, tak nově vidíte i počet sběratelů, kteří sledují vás. Sledování je dobré, když chcete vědět, když sběratel přidá nové karty do sbírky, prodávající přidá do nabídky, do aukce nebo změní cenu. Máte tak přehled, jaký je zájem o vaše karty. Můžete zapracovat na tom, aby vás sledovalo co nejvíce sběratelů a zvýšit tak možnost prodeje nebo počet pochval u vašich karet.

Návrh výměny bez vybraných karet

Na požadavek našich uživatelů jsme zprovoznili možnost navrhnout výměnu, i když nevíte o jaké karty má druhá strana zájem. Můžete poslat návrh jenom s kartou, kterou chcete vy, a se zprávou jestli by si sběratel něco nevybral. Výměna nemůže být schválena, dokud na obou stranách nejsou karty, ale jinak si můžete posílat návrhy a psát si.

To je z aktuální verze to nejzajímavější. Doufám, že jsme vás potěšili. Zdaleka s novinkami a vychytávkami nekončíme, tak budeme rádi, když s námi zůstanete i nadále a budete nás podporovat. Děkujeme