player player team team market market

Absolute Card Collector

Co se děje na ACC na konci dubna?

29. 4. 2020 20:48

Spousta nových karet, chystaný pořad, break UD Choice 99 a návrat k běžnému provozu. Máme pro vás několik zajímavých informací, tak vám to shrneme v kratičkém článku:

Zajímavé nové karty od dvou sběratelů na přeprodej

Přišly nám zásilky na přeprodej souběžně od dvou sběratelů. Asi 600 nových karet, mezi kterými najdete memorabilie, podpisy, paralelky, inserty i řadové karty. U Extraligy přišel téměř celý obsah casu OFS Classic II. série 19/20. Karty se objeví během následujících dní.

Přesun 4 tisíc karet pod náš profil

Uživatel jarosenko (Milan Jaroš) se rozhodl celou svoji nabídku přesunout pod profil Absolute Card Collector. Dovezl nám téměř 4 tisíce karet. Můžete si tak vybrat karty a poslat si je s těmi dalšími ze 17 tisíc, které máme v nabídce, za jedno poštovné. Převod by měl být hotov do konce týdne. I s novými kartami se tak dostaneme přes 22 tisíc karet v nabídce.

Pořad o sběratelství

Když jsme u čísla 22, tak pro vás chystáme pořad s názvem 22 minut, kde bude přímo vedoucí ACC Matěj Dubský vést monolog o sběratelství. Téma bude vždy nějaké aktuální, o tom, co se děje ve sběratelském světě a co se děje okolo našeho webu. Jediné kritérium je to držet v časovém rozmezí okolo 22 minut. Pilot se již zpracovává a jako první takový počin, to půjde i znát. Ale budeme se snad zlepšovat. Pořad doplní losování o ceny z jednotlivých YouTube breaků a další soutěž o balíček UD Choice přímo ve videu. Proto si dejte odběr na náš YouTube. Nebojte, nezapomněli jsme na vás se soutěžemi. Video by mělo být zítra k večeru.

Break UD Choice 98/99

Ano, budeme rozdávat balíčky UD Choice a ano, rozbalili jsme celý box této vyhledávané série. Video je již natočeno a taky se zpracovává. Bude zveřejněno chvíli po prvním dílu pořadu 22 minut.

GOLD Break na květen

Nezapomeňte, že do pátku máte čas na to, abyste si aktivovali účet GOLD a zařadili se tak do losování o pozice v GOLD breaku. Zítra vypíšeme break v sekci Group Breaky. Vzhledem k aktivitě na webu jsme zase mohli vzít o trochu dražší produkt.

Návrat k běžnému provozu kanceláře

Pomalu se vrací vše do zaběhlých kolejí a vy nás čím dál více zaměstnáváte. Nicméně zase budeme všechny objednávky odesílat pokud možno do dvou dnů od přijetí platby.

Souhrn je za námi a vyplývá z něj, že je v následujících dnech na co se těšit. Děkujeme za vaši velkou podporu, pomáhá nám to dělat více práce a web posouvat dále.