player player team team market market

Absolute Card Collector

O-Pee-Chee 2020-21 na videu i v nabídce!

16. 9. 2020 18:07

Rozbalili jsme celkem 9 boxů nových O-Pee-Chee 2020/2021. Nejdříve jsme zase představili typy boxů (Hobby, Retail, Blaster). Zase soutěžíme o Fat Packy na YouTube. Karty jdou dnes do nabídky!

Video z představení boxů (1x Hobby, Retail, Blaster a Fat pack): zde

Zbytek boxů (4x Hobby, 2x Retail) na videu: zde

Řadové karty budou k dispozici: 16. září zhruba od 21:00

Mezi vystavenými kartami budo i 3 řadové karty Pavla Francouze. Ve videu jsme jako soutěžní otázku o balíček (Fat Pack OPC) zvolili dotaz právě na to, jak tyto karty prodat. Z principu nechceme běžné řadové karty dávat do aukce, ale tady je velká poptávka. Většinou vaše odpověď je, ať dáme kartu do aukce.

Rozhodli jsme se následovně. Máme 3 ks a dáme je do aukce všechny najednou od 5 Kč. A uvidíme. Když pojedou najednou, tak by ceny nemusely být tak vysoké a šanci budou mít všichni.

První várku aukcí spustíme dnes večer. Kolem deváté bychom zveřejnili i řadové karty (upřesníme na webu). Máme co dělat. Bude to asi 2 tisíce nových karet. Malinko nás zasekala expedice. Odesílali jsme dnes skoro 600 karet. Moc děkujeme za vaši stále rostoucí aktivitu! Bude to znít jako klišé, ale není nic lepšího, než vidět čím dál více sběratelů, jak web používají!