player player team team market market

Absolute Card Collector

Nabitý program na další týden

6. 12. 2020 18:27

Celkem 9 videí s kartami. Většinou rozbalovaní, ale i nějaké povídání a hlavně soutěže. Dal jsem dohromady program na další týden a vypadá parádně. Čeká nás celkem 9 videí a nějaké losování. Máme před sebou hodně breaků, které bychom měli natočit v pondělí. Budeme otevírat celkem 5 boxů. Společnost ve videu mi bude dělat moje manželka Evča. Program videí:

Upper Deck Chronology Vol. II - 2 boxy - úterý 8. prosince

Upper Deck Series One 2020/2021 - 1 Blaster box - úterý 8. prosince

OFS Classic Série I. 2020/21 - 1 Hobby box - středa 9. prosince

Topps 2003/2004 - 1 Hobby box - čtvrtek 10. prosince

Celkem tedy 4 videa z rozbalování, to znamená 4 souteže o balíčky na našem YouTube a také spousta nových karet do nabídky. Dosud aktivní soutěže budeme tento týden losovat, ať si můžete balíčky poslat domů ještě před Vánocemi. Stále ještě máte možnost se zapojit do všech soutěží. Možnost komentářů končí zítra (7. prosince ve 20:00).

V plánu je i další díl 22 minut. Hodně lidí psalo, že by se jim líbilo nějaké video pro začátečníky. Jak se sbíráním, tak i na webu. Původně jsem plánoval, že bych takové video natočil v rámci 22 minut, ale asi by to nebylo ideální téma pro dosavadní diváky. Došel jsem k závěru, že 22 minut pojmu volněji a pokusím se odpovědět na zajímavé dotazy, které dorazily. Vylosujeme soutěže a zamyslíme se nad tématem pro další díl. Videa pro začátečníky natočím samostatně. Bude to takový rychlý rozcestník s radami a spíš bude odkazovat na další videa nebo články. O tom, kde shánět karty, jak je uskladňovat, balit apod. A to druhé o tom, jak se co nejrychleji zorientovat na webu a maximálně zefektivnit čas věnovaný kartám.

Dalším bodem je losovní týmů pro Vánoční GOLD Break. Vylosujeme již v týdnu, ale break bude zveřejněn na Štědrý den. Více informací ke GOLD Breaku naleznete v tomto článku.

Nakonec jsou uvedena ještě dvě videa, která jsou součástí mého malého osobního projektu, kdy se bavím kartami a grafikou. Každé pondělí otevírám 3 balíčky a každou středu ukazuji karty ze sbírky, které mi dorazily nebo už mám delší dobu. Více o celém projektu se můžete dočíst zde.

Děkuji a doufám, že se těšíte na další týden tak jako já!

Matěj Dubský