player player team team market market

Absolute Card Collector

Pomalu ale jistě se vracíme do plného provozu! Čekají nás nové breaky

8. 2. 2021 22:06

Mám to téměř za sebou a vracím se zpět do pracovní zátěže. Musím pomalu, protože jsme neměli moc příjemný průběh. Nic hrozného, ale více jak 10 dní mi bylo opravdu zle. Dnes jsem byl po 14 dnech v práci a jedna naše pracovnice, která měla negativní test už od pátku pracuje. Zítra a ve středu vám začneme odesílat vaše zásilky. Počítali jsme to a je to přes 1100 ks karet. Dalších 500 máme závazně prodaných. V lednu jsem překonali dosavadní rekordy v náštěvnosti a dostali jsme se přes 100 tisíc minut za měsíc. To jsou parádní čísla a my vám za ně moc děkujeme!

Jak bylo zmíněno, karty začneme odesílat zítra a ve středu. Klasicky budete informováni v detailu transakce, kde po odeslání najdete i sledovací čísla přímo s proklikem na stránky dopravce. Dále jsme pak začali zpracovávat spoustu karet, která se nám naskladnila na přeprodej a další máme na cestě. Doufám, že se nám podaří získat ještě více přeprodávajících. Doufám, že se mi do konce týdne podaří zveřejnit článek s informacemi o přeprodeji.

Čekají nás také zajímavé breaky. O víkendu by měl být únorový GOLD Break a to box Panini Limited 11/12. Dále vyšel nový box od OFS a to Blaster I. série 20/21. A jako zpestření pro doplnění nabídky jsme vzali O-Pee-Chee 09/10 v Hobby variantě. Samozřejmě nebudou chybět soutěže o balíčky. Stejně tak se dnes rozjede můj osobní program a čekají vás pondělní balíčky atd. Více najdete na mém osobním Facebooku (odkaz zde). Dnes to budou MVP 07/08 Hobby.

Dále vám začnu odepisovat na vaše dotazy a zprávy. Jsme za ně moc rádi, ale bohužel teď nebyly síly odpovídat. Pokud bychom na někoho zapomněli do konce týdne, klidně se ozvěte.

Chtěl bych všem poděkovat za slova podpory a trpělivost při odesílání zásilek. Jen doplním, že ani manželka Evča neměla ideální průběh, ale už je na tom lépe. Do 14 dnů bychom měli rodit, tak je možné, že se na pár dní odmlčíme :) Expedice ale pojede!

Mějte se a kartám zdar!

Matěj Dubský - jednatel společnosti