player player team team market market

Absolute Card Collector

Spustili jsme sdílení náhledů

7. 9. 2019 19:46

Nahráli jsem vylepšenou verzi 1.2.1, která obsahuje novou zásadní funkci a to sdílení náhledů karet. Podle nás jedna z nejlepších funkcí na našem webu vůbec. Proces přidávání karet už nemůže být jednodušší. V checklistu si najdete karty, které chcete přidat a pokud mají k dispozici sdílený náhled, tak během několika kliknutí máte přidáno i s obrázky. Půjčíte si náhled od jiného sběratele. Na rychlost procesu se můžete podívat v ukázce zde.

Proč by měli ostatní sběratelé dávat k dispozici svoje náhledy?

Sdílením náhledů uživatelé šetří datový prostor. Za každé sdílení vašeho obrázku se odečte 250 kB z vámi využívaného datového prostoru. Můžete si tak výrazně pomoci v případě, kdy vaše karty zabírají hodně místa. Karty ke sdílení zpřístupníte v sekci můj účet -> nastavení sdílení. K dispozici jsou volby, kdy sdílíte všechny svoje obrázky nebo jenom řadové karty. 

Jak poznám sdílený náhled od skutečného?

Přes použité náhledy bude vodoznak s nápisem SDÍLENÝ NÁHLED, aby každý uživatel věděl, že se nejedná o skutečný obrázek dané karty.  Je to z důvodu toho, aby nedocházelo k nedorozuměním ohledně stavu karty a uživatelé se neřídili jenom obrázkem.

Moje náhledy

Stejně jako cizí náhledy můžete sdílet i ty svoje. Pokud máte nějakou kartu dvakrát, nemusíte dvakrát nahrávat její obrázek. Jednoduše použijete ten, který už jste nahráli. Systém si pamatuje i obrázky karet, které jste nahráli, ale už nejste jejich majitelem na ACC. S tím rozdílem, že přes vaše sdílené náhledy nebude vodoznak.

Pokud tedy nemáte čas skenovat karty a máte jich hodně k dispozici, tak už jen stačí najít checklist série a začít přidávat. Checklisty přidáváme podle toho, jak vycházejí nové série a podle požadavků našich uživatelů. Pokud máte sérii, kterou byste chtěli přidat, tak nám napište a my checklist série dokončíme a uzamkneme. Nicméně karty můžete přidávat i bez toho, aby série byla uzamčená, ale proces není tak hladký.

My postupně plníme jak checklisty, tak chystáme náhledy ke sdílení, aby jich bylo co nejvíce. Je to spojené s jednou novinkou, kterou ještě pro Absolute Card Collector účet připravujeme. Určitě si tento profil přidejte na webu do sledování, objeví se tam během několika dní spousta zajímavých karet k dispozici.

No není to paráda? Přidávat karty jenom naklikáním z checklistu?