player player team team market market

Absolute Card Collector

Soutěž s aukcemi bude až do konce března

23. 2. 2019 15:25

Vidíme, že rádi soutěžíte v našich soutěžích a proto pro vás máme soutěž i na měsíc březen. Nejedná se tak úplně o novou soutěž, ale jedna ze čtyřech únorových nám tak trochu zapadla. Jde o soutěž s aukcemi. Tato soutěž bude prodloužena do konce března. Nikdo nebude o nic ochuzen. Naopak přidáme další zajímavé ceny pro výherce. Konkrétně box Upper Deck Champ‘s 15/16, který získá druhý nejlepší účastník soutěže.

Ceny v soutěži s aukcemi musíme upravit, protože mezi cenami byly i pozice do Group Breaku sérií Artifacts 17/18 a Spx 15/16. Nechceme break oddalovat o další měsíc, proto místo pozic do breaku získají účastníci soutěže s aukcemi jiné ceny. Break dvou zmíněných sérií proběhne po ukončení únorových soutěží a rozebrání pozic. Volby pozic, které spadaly pod soutěž s aukcemi, tak propadnou. Soutěž by se velmi pravděpodobně do konce února nenaplnila, protože na aukce se zatím nepřihazovalo. Nikdo tak o nic nepřijde. Naopak výherci únorových soutěží tak získají lepší pozice pro výběr týmů v group breaku.

Nové ceny pro soutěž s aukcemi:

1. místo: Box UD Contours 15/16 Hobby + 400 Kč kredit

2. místo: Box Upper Deck Champ‘s 15/16 Hobby + 400 Kč kredit

3 místo: 5x balíček Score 10/11 + 5 balíček Score 12/13 + 200 Kč kredit

4. místo: 5x balíček Score 10/11 + 200 Kč kredit

5. místo: 5x balíček Score 12/13 + 200 Kč kredit

6. až 10. místo: 200 Kč kredit

Přesné podmínky, stejně jako ceny, budou upraveny v původním článku o 4 soutěžích (odkaz na článek).

Jednou zásadnější změnou je to, že v březnu již bude pro vystavování aukcí potřeba placený účet. Ideálně GOLD. Můžete použít i SILVER, ale je tam omezení na 10 aukcí. Nebo ještě můžete vystavit aukce v rámci účtu GOLD zdarma na měsíc únor. Aukce budou moci doběhnout i v případě, že už nebudete mít placený účet. Jak si nastavit účet GOLD na další měsíc se dozvíte v dalším článku, kde bude vysvětleno jak bude probíhat přechod z placeného na FREE a jak si nastavit účet na další měsíce. Nicméně doporučím, pokud ještě nemáte, nahrát si kredit (Můj účet → Přehled → Kredit → přidat) a ověřit si korespondenční adresu.

Zároveň chystáme spustit pár zajímavých aukcí od 1. března, tak abychom nalákali další nakupující. Vaše aukce tak budou mít větší šanci na úspěch.

Přejeme všem hodně štěstí v soutěži a těšíme se na vaše karty!