player player team team market market

Absolute Card Collector

Odstartovali jsme 3. sezónu ACCTV! Rozbalili jsme 3 boxy Synergy 2020-21

14. 1. 2021 11:21

Je to tady! Již 3. sezóna breaků na našem kanálu. Změna grafiky, změna pohledu, ale stále stejný koncept. Otevíráme nové produkty na kameru a všechny karty pak dáme na web k dispozici. Novou sezónu odstartuje série Synergy. Celkem jsme vzali 4 boxy. Na video ale otevřeme jen tři. Ten poslední bude na lednový GOLD Break. A co se nám podařilo vytáhnout? Na to se mrkněte v prvním videu nové sezóny!

Všechny karty z breaku budou k dispozici formou aukce. Ty vystavíme dnes (14. ledna) večer. Zatím si můžete karty naklikat z checklistu do poptávky. Pak dostanete upozornění na přidání karet na web. Pro nákup nepotřebujete placený účet. Stačí vám FREE. Co je Absolute Card Collector? Webová stránka pro sběratele. Můžete nakupovat karty, vytvářet a prezentovat své sbírky, prodávat a vyměňovat atd. Registrace je bezplatná, ale nutná z důvodu zabezpečení transakcí. Funkcí je tam opravdu mnoho! Více informací zde:

GOLD Break:

Je group break pro naše uživatele s GOLD účtem. Každý měsíc otevíráme box, jehož obsah rozdělíme na týmy. Týmy losujeme mezi uživatele. Ti tak mohou navíc k výhodám učtu GOLD získat ještě hodnotné karty. Více informací zde.

POZNÁMKA: Do příštího dílu ještě doladíme osvětlení a některé detaily v grafice.