player player team team market market

Absolute Card Collector

Vánoční program (breaky, videa, aukce, expedice a další)

21. 12. 2020 15:16

Na konec roku jsme si pro vás přichystali nějakou zábavu na svátky. Co nás čeká? Aukce z Case OFS Classic I. série, Vánoční GOLD Break, speciálních 22 minut a spousta další zábavy.

V sobotu jsem zveřejnili break plechovky UD Series One (video: zde). Karty jsou již v nabídce.

V neděli vás čekalo video z celého case (10x Collector's box) nových OFS Classic I. série. Video naleznete: zde. Řadové karty vystavíme dnes (21. 12.) v 21:00 od 6 kč/ks. Zbytek bude v aukcích, které budou postupně od dneška do středy a budou končit týden na to.

Vánoční GOLD Break zveřejníme 24. prosince ve 21:00. Více informací zde.

Na silvestrovký večer se můžete těšit na speciální díl 22 minut, kde zrekapitulujeme uplynulý rok a vylusojeme soutěže o balíčky.

Po novém roce se s administrátory sejdeme a otevřeme 3 boxy MVP (98/99 Retail, 00/01 Retail a 16/17 Hobby) a samozřejmě vám to natočíme na video. Bude to hodně balíčků a zase je budeme i rozdávat v soutěžích.

Dnes jsme expedovali poslední obálky a další vyexpedujeme až 4.-5. ledna. Do té doby můžete nakupovat a my vám karty odložíme.

Do konce roku je plánovaná i nová verze webu s malými úpravami. To hlavní přijde až po novém roce a doufám, že na Artifacts 20/21 již vyzkoušíme funkce pro Group Break. Stejně tak zveřejníme podmínky pro přeprodej. Již se s pár sběrateli domlouváme.

Nebude chybět ani slibované video pro nováčky ve sběratelství z minulého týdne. Jak se říká: Dvakrát měr, jednou řež. Chceme video dobře sestříhat, aby obsahovalo vše potřebné. V plánu je i grafika pro 3. sezónu našeho YouTube kanálu.

Doufáme, že vás program trochu namlsal, že se budete bavit a hlavně si užijete svátky!

Matěj Dubský