player player team team market market

Absolute Card Collector

Verze 1.2 přináší spoustu novinek

14. 8. 2019 08:42

Opravdu se bude jednat jen o souhrn toho, co je ve verzi 1.2 nového. Funkce jako přidávání přes checklist a statistika karty vám představíme ještě detailně později.

Nové přehledy v checklistu série

V detailu každého checklistu série jste měli na konci řádku v tabulce s kartami informaci o tom, jestli karta je (ikona lupy) nebo není na webu. Po kliku jste viděli, kdo kartu má a kde. Bohužel systém nerozlišoval karty v poptávce od karet ve sbírce, nabídce apod. Od nové verze na řádku uvidíte, kolik je na webu "reálných" karet a kolik lidi kartu jen poptává. Zároveň dostanete informaci o sdílených náhledech, ale o tom až později.

Zjednodušené přidávání karet přes checklist

Ano, mohli jste přidávat karty z checklistu, ale museli jste si je nahrát do rozpracovaných karet a tam pro každou kartu vybrat umístění, přiřadit obrázek a uložit. U většího počtu karet to bylo zdlouhavé. My přicházíme s řešením a to mezistránkou, kde právě všem vybraným kartám zvolíte umístění najednou a postupně přiřadíte obrázky (popř. doplníte limity). Proces přidávání se tím razantně zrychlí a vy tak můžete karty např. z jednoho boxu přidat během několika minut. Doporučujeme použít uložené obrázky karet z přípravy náhledů.

Vše je nachystáno pro sdílení náhledů

Představte si, že nebudete muset přidávat obrázky karet z checklistu, jenom zakliknete, které máte a umístíte si je do seznamu karet. Zní to výborně a my máme nachystáno vše pro to, abychom vám tuto funkci s novou sezónou zpřístupnili. Naši administrátoři makají na uzamykání checklistů sérií a plní se i databáze obrázků častěji se vyskytujících se karet.

Mřížka pro přípravu náhledu ve variantě bez fólie

Líbí se vám mřížka pro ořez karet ve fólii, ale raději skenujete karty mimo fólii? Nachystali jsme vám mřížku pro karty mimo fólii. Stačí je naskládat k sobě ve 3 řadách a 3 sloupcích a můžete ořezávat. Pro oficiální prodejce jsme dokonce nachystali možnost uložení ořezaných karet do souboru. 

Poznámka: Účet pro oficiální prodejce je individuální a přináší spoustu výhod. Pokud podnikáte s hokejovými kartami a máte v plánu využívat náš web, tak nás pro bližší informace kontaktujte mailem na info@absolutecardcollector.cz.

Statistika karty

Ocenit kartu k prodeji je pro většinu sběratelů oříšek. Někdo používá Beckett, kde je sice nějaká Book Value, ale ta se mnohdy liší od reálné prodejní ceny. Ostatní zase hledají na eBay, COMC apod., kde zase není vše a taky je to jiný trh. My neříkáme, že přicházíme s řešením, ale vedeme si statistiku o prodeji jednotlivých karet u nás na webu. Uživatel si tak může zadarmo prohlédnout, za kolik se karta v průměru prodává, za kolik se prodala poslední apod. Mělo by to sběratelům pomoci jak karty nacenit, tak se nenechat napálit přehnanou cenou. Statistika se bude plnit tím, jak se na webu bude obchodovat. Takže neváhejte a obchodujte taky, pomůžete tak vytvořit volně přístupný ceník pro všechny sběratele.

Opravena signalizace poptávky

Abychom vás nezasypávali jenom dobrými zprávy, tak máme i jednu méně příjemnou. Při testování jsme objevili, že se v menu nezobrazuje informace o tom, když někdo přidá kartu z vaší poptávky. V nové verzi je to upravené, ale doporučujeme vám se mrknout do sekce Hlášení -> Poptávka, jestli tam nemáte starší záznamy, o kterých jste nevěděli.

Tím končíme souhrn novinek a přidáváme další příjemnou informaci. To je jenom začátek toho, co pro vás chystáme na začátek sezóny. Vyšly nám nové MVP 19/20, na jejichž video break se můžete těšit během následujících dní. Do té doby na viděnou.