player player team team market market

Absolute Card Collector

Přihazuje se jak na aukčních webech, nikoliv jak na FB!

22. 4. 2020 22:04

Vzhledem k aktuálnímu počtu aukcí a velké aktivitě nových uživatelů si připomeneme, jak u nás aukce probíhá. Někteří si mohou myslet, že je systém podobný tomu, jakým se draží na Facebooku. Není tomu tak. Aukce na ACC funguje obdobným způsobem jako na jiných aukčních portálech (např. eBay nebo Aukro).

Částka, kterou přihodíte, je maximum, které za kartu chcete ve chvíli příhozu za kartu dát. Neznamená to, že se hned aktuální cena posune na vámi přihozené maximum. Aktuální cena aukce je taková, která stačí pro to, abyste přehodili maximum dalších přihazujících. V případě, že nikdo nepřihazuje, tak je aktuální cena po vašem příhozu startovací cena. Pokud někdo přihodí méně, než je vaše maximum na aukci, kde máte nejvyšší příhoz, tak se aktuální cena změní na cenu o minimální příhoz vyšší než bylo maximum, které přihodil druhý zájemce. Raději si to ukážeme na pár příkladech:

1. Bez přihazujícího:

- startovní cena je 100 Kč

- vy přihodíte 500 Kč -> aktuální cena 100 Kč

- nikdo jiný nepřihodil a vy jste vyhráli kartu za 100 Kč

2. Přehození příhozu

- aktuální cena je 100 Kč (uživatel má maximum 300 Kč a minimální příhoz je 10 Kč)

- vy přihodíte 500 Kč -> aktuální cena bude 310 Kč (maximum předchozího vedoucího + min příhoz)

- nikdo jiný nepřihodil a vy jste vyhráli kartu za 310 Kč

3. Navýšení aktuální ceny příhozem

- aktuální cena 100 (vedete aukci, máte maximum 500 Kč, min příhoz je 10 Kč)

- někdo přihodí maximum 400 Kč -> aktuální cena bude 410 Kč a vy stále budete nejvyšší přihazující

- nikdo jiný nepřihodil a vy jste vyhráli kartu za 410 Kč

Tak snad to je trochu pochopitelné. Nebojte se nám kdyžtak napsat. Ještě doplním, že po příhozu, který vás udělá nejvýše přihazujícím, můžete navýšit svoje maximum. Toto navýšení ale NEnavýší aktuální cenu karty. Tak vám přejeme hladký průběh aukcí a ulovení nějakých kousků za co nejlepší cenu pro vás!

DOČASNÁ POZNÁMKA: Aktuálně ladíme rychlost webu. Nárůst aktivity na webu a velký počet aukcí dává serverům zabrat a může zpomalovat některé funkce webu. Nejvíce se to projeví v seznamu sledování nebo příhozů. Všechno již řešíme a před skončením aukcí z case OPC Platinum i OFS bychom to měli výrazně zrychlit. Omlouváme se za komplikace. Kdyby se náhodou něco neprovedlo tak, jak má, tak napište. Vše se dá vyřešit. Děkujeme za pochopení