player player team team market market

Absolute Card Collector

Natáčení a další program se kvůli nemoci lehce posunul

2. 10. 2020 20:04

Od posledního dílu 22 minut uběhla již dlouhá doba. Čeká se na vylosování soutěží. Slibovali jsme další díl a také novinky. Do toho se blíží další GOLD Break. Nebojte, nezapomněli jsme na vás! Jenom nám pořád něco kříží cestu. Naposledy to byla "rýmička" a to hned dvakrát.

V době, kdy jsem měl očekávaný díl točit, jsem lehl poprvé. Hrozilo, že se zastaví vývoj dalších funkcí, tak jsem při první příležitosti opět vyrazil do kanceláře vše chystat. To je tak, když se člověk těší, až vám ukáže, co všechno se již připravuje a kam se web zase posune. No a hned druhý den jsem lehl znovu. Další díl 22 minut, který se právě bude týkat chystaných novinek, je již téměř připravený. Nebo aspoň jeho téma. Jenomže, kdo by se chtěl dívat, jak na kameru smrkám a poslouchat, jak mluvím přes nos :) Druhý návrat do pracovního režimu už vypadá nadějněji a snad se po víkendu dočkáme všichni.

Naštěstí děvčata, která mají na starosti zpracování karet, nezahálela a expedice jela naplno. Děkujeme, že nás tak zaměstnáváte. My chystáme výrazné navýšení přísunu karet na přeprodej, ať se k vám dostane co nejvíce nových i starších karet. Celý proces můžete podpořit a urychlit i vy, pokud přejdete na některý z placených účtů. My děláme vše proto, aby se vám vaše měsíční investice co nejvíce vyplatila.

Završím to tedy menším souhrnem. Po tomto víkendu nás čeká 22 minut, příští týden GOLD Break. Já osobně se pokusím dohnat veškerou osobní komunikaci týkající se Absolutu. Je jí opravdu hodně, za což vám děkuji, ale doporučím vám psát na náš e-mail (info@absolutecardcollector.cz) nebo na náš Facebook. K těmto účtům mají přístup administrátoři a podpora, která s vámi bude komunikovat rychleji. 

Dostali jsme i dotazy na účast na Pardubickém EXPu, které se koná zítra (3. 10.). Již při zveřejnění termínu jsme věděli, že na akci nepojedeme. Ani jsme nikde neprezentovali, že se účastníme. Původně jsme chtěli mít takový relax koutek, kde by se dalo sednout, popovídat si s vámi o kartách a webu a také něco rozbalit. To by bohužel při stávajících podmínkách nešlo. Nicméně plánujeme menší akce pro naše uživatele, tak se nechte překvapit.

Já vám tímto děkuji za pochopení a za trpělivost při čekání na videa a novinky. Budu se těšit, kam se dál posuneme. Mějte se fajn!

S pozdravem

Matěj Dubský

jednatel společnosti