player player team team market market

Absolute Card Collector

Czech Hockey Hall of Fame přichází s druhou edicí balíčků

19. 9. 2020 10:32

Czech Hockey Hall of Fame - druhá edice balíčků

Sběratelé si ještě ani nestačili pořádně osahat nové karty a poshánět do sbírek své oblíbence či zkompletovat základní set a už tu máme druhou edici balíčků. Jak bylo naznačeno v prvním článku (viz ZDE), firma OFS přináší na trh druhou edici balíčků, v níž sběratelé mohou najít další pětici podepsaných hráčů. Všem pěti hráčům vychází karty v limitaci x/20.

V balíčkách jsou tentokrát ukryti tito pánové:

• Josef Černý - limit x/20

• Jiří Holeček - limit x/20

• Robert Reichel - limit x/20

• Josef Hořešovský - limit x/20

• Vincent Lukáč - limit x/20

 

Plnění balíčků zůstává stejné, jako u první edice:

Black Rainbow Paralel - 1:5

Blue Magma Paralel - 1:20

Signature - 1:20

I nadále můžete s firmou OFS soutěžit o podepsanou kartu Dominika Haška ve verzi Black Rainbow Signature s limitem x/3. Kartu získá sběratel, který se zapojí do slosovací soutěže. Každý, kdo si zakoupí alespoň 15 balíčků produktu Czech Hockey Hall of Fame a zašle 15 vystříhaný EAN kódů ze zadních stran obalů na adresu firmy OFS, se zařadí do slosování o zmíněnou kartu. Soutěž trvá do 15. října 2020. Po skončení soutěže bude vylosován jeden výherce karty.

Pokud se stále rozhodujete, zda si balíčky koupit či nikoliv, můžete se podívat na videobrek (ZDE odkaz na YouTube video), kde jsme lot o 22 balíčkách první edice rozbalili a karty následně přidali do zdejší nabídky.

 

Autor: Martin Urbánek